Історія ліцею

Ліцей №17 Павлоградської міської ради –  заклад освіти, пріоритетним напрямком  якого є не лише надання освітніх послуг, а й розвиток творчої особистості, формування соціально активного громадянина держави, що відбувається на засадах педагогіки партнерства. Саме  співдружність адміністрації, педагогів, батьків дає можливість кожному здобувачу освіти  мати комфортні умови для засвоєння ключових і предметних компетентностей. Позитивний багаторічний досвід навчального закладу сприяє його популярності серед містян:

А розпочавши шлях свій в далекі шістдесяті,

Ліцей наш й до сьогодні продовжує буяти.

Його тримають діти, кмітливі, запальні,

А поряд з ними щирі, розумні вчителі.

У місті Павлограді Ліцей №17 завжди в пошані,

Бо в  його учнях – сила, і слава, й процвітання

Ліцей №17 розташований по  вулиці Центральній, 71А. Зручне місцезнаходження поблизу Центрального автовокзалу, Центрального ринку, МКДЦ «Мир», Центральної бібліотеки ім. Ганни Світличної, комунальної служби міськгазу,  пожежно-рятувальної  частини та будівлі міського суду роблять його відомим для усіх павлоградців та привабливим для мешканців навколишніх сіл.

Неподалік від ліцею розміщені історичні пам’ятки Павлоградщини: пам’ятник Матвію Хижняку, засновнику міста; пам’ятний знак, присвячений ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Історія ліцею починається з 26 серпня 1966 року, коли було підписано акт Державної комісії про прийом приміщення «школи на 960 учнів на житловому масиві Міськгілка, корисною площею 4361 м2, прийнятою Державною комісією 25 серпня 1966 року із загальною оцінкою "Відмінно" (посилання на  документ, наданий  в Управлінні містобудування та архітектури).

1 вересня 1966 року Павлоградська загальноосвітня школа № 17 (колишня назва Ліцею №17)  радісно відчинила  двері першим школярам. Колективи  26 класів були сформовані із учнів переповнених шкіл № 2, 3, 9, 11.Спочатку школа була російськомовною, а з 1991-1992 н.р. усі предмети почали  викладатися державною українською мовою.

З того часу змінилось 11 директорів.

Першим керманичем, з серпня 1966 до серпня 1973р., був Ситенко Леонід Митрофанович. Заступники – Стусь Юрій Семенович, Мельникова Юлія Михайлівна.

1973 – 1974 рр. – Дементій Микола Іванович. Заступники – Крюковських Галина Олексіївна , Мельникова Юлія Михайлівна.

1974 – 1978 рр.–  Мурашов Олексій Олександрович. Заступники – Крюковських Галина Олексіївна, Куца Тамара Володимирівна.

1978 – 1986 рр. – Бабич Клара Романівна. Заступники – Недолужко Людмила Володимирівна, Пшеницина Ганна Олексіївна.

1986 – 1987 рр. – Дядик Валентина Петрівна. Заступники – Недолужко Людмила Володимирівна, Веремєєва Світлана Іванівна.

1987 – 1991 рр.– Станішевська Наталя Федорівна. Заступники – Веремєєва Світлана Іванівна, Мудревська Світлана Іванівна.

1991 – 1994 рр.– Степаненко Олена Данилівна. Заступники – Мудревська Світлана Іванівна, Фарамазян Валентина Миколаївна.

1994 – 1998 рр.– Фарамазян Валентина Миколаївна. Заступники – Феоктістова Вікторія Віталіївна, Бобкова Алла Олександрівна.

1998 – 2000 рр. – Фарамазян Валерій Арамович. Заступники – Феоктістова Вікторія Віталіївна, Бобкова Алла Олександрівна.

2000-2022 рр. – Феоктістова Вікторія Віталіївна. Заступники –  Бобкова Алла Олександрівна,  Деркач Олена Миколаївна (до 2011 р), Старченко  Наталія Михайлівна (з 2011р.), Алексєєва Інна Олександрівна (з 2012 р.)

З 1 вересня 2022 р. заклад очолює Старченко Наталія Михайлівна. Заступники – Решетнікова Христина Олександрівна, Філіпська Яна Юріївна, Алексєєва Інна Олександрівна.

За час існування нашого навчального закладу кожен, хто так чи інакше був і є причетний до Ліцею № 17 Павлоградської міської ради, вписує свою історію у  його літопис.