На виконання Закону України «Про освіту» статті 7
Мова освітнього процесу - українська.
На виконання Закону України «Про освіту» статті 7
Мова освітнього процесу - українська.
Ти все можеш. Крапка!
Наші досягнення
Учасники програми подолання освітніх втрат від благодійного фонду SavED за підтримки UNICEF
Учасники дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня за темою «Організаційно-педагогічні умови супроводу професійного розвитку педагогів в умовах неперервної освіти» на базі закладів освіти Дніпропетровської області на 2024-2027 роки.
Учасники дослідницько-експериментальної роботи регіонального рівня за темою: "Розробка моделі реалізації педагогіки партнерства на засадах компетентністного підходу у закладах загальної середньої освіти Дніпропетровської області на 2023-2026 роки."
Євроклуб «Європа - плюс»
Інтернаціонально-патріотичне виховання стало пріоритетним напрямком роботи школи вже з початку її існування. А розпочалося воно зі створення у 1967 році Міжнародного клубу інтернаціональної дружби (КІД), керівником якого була Юсупова Зухра Ахмеджанівна. Метою діяльності цієї організації було знайомство з культурою, традиціями, етнографією країн Європи, зокрема Німеччини, Польщі, Чехословаччини, Угорщини, Франції; набуття учнями досвіду спілкування, орієнтації в суспільному просторі. Листуючись із школярами - ровесниками, учасники клубу розповідали про життя Батьківщини, набували знань іноземних мов, вчилися дружити та нала-годжувати стосунки з людьми іншої національності.
Розпочата справа продовжується і до сьогодні. З 2006 року ідеї співдружності втілюються керівником шкільного євроклубу «Європа - плюс», учителем історії Чумаченко Світланою Євгеніївною. Діяльність клубу спрямована на реалізацію принципів національно-патріотичного виховання молоді, формування життєво компетентного громадянина, здатного сприймати українську культуру як невід’ємну частину загальнолюдської.
У 2013 році клуб увійшов до робочої групи з реалізації українсько-шведського проекту «Подолання стереотипів творчими методами культурного вираження». А 30 вересня 2014 року шведська команда проекту приймала делегації Павлограда та Луцька у місті Ботчірка. Під час семінарів, форумів, майстер-класів учасники обмінювалися досвідом, традиціями та культурними надбаннями задля подолання стереотипів та кордонів між країнами. За останні роки члени «Європи-плюс» брали участь в різному-нітних заходах Представництва ЄС: брейн-рингу, що проводив Борис Бурда, онлайн-вікторині «Чи знаєш ти Європу?», засіданні круглого столу «Україна в полікультурному світі» за участі Радника з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, святкуванні Дня Європи на Хрещатику, конкурсі есе «Що значить бути європейцем», дебатах щодо євроінтеграці-йних перспектив України. Члени «Європи-плюс» на практиці доводять важливість та актуальність патріотичного й духовного виховання молодого покоління.
З 17.05.2023 по 19.05.2023 комунальний заклад позашкільної освіти “Центр позашкільної освіти” Дніпропетровської обласної ради” проводив відкритий обласний дистанційний конкурс-фестиваль євроклубів “In varietate concordia” (“Єдність у різноманітті”), присвячений Дню Європи в Україні.
Конкурс проводився з метою популяризації загальноєвропейських культурних надбань, формування позитивної громадської думки щодо європейської інтеграції України, ознайомлення здобувачів освіти з європейськими цінностями й традиціями.
Програма Конкурсу-фестивалю складаєлася з наступних номінацій:
Презентація – візитівка євроклубу.
Літературно-музична композиція “Змінимо світ на краще!”
Есе “Молодь. Інновації. Майбутнє.”
Вікторина “Я – українець. Я – європеєць”.
Трибуна спікера.
За результатами конкурсу наш євроклуб посів перші місця в номінаціях «Трибуна спікера» та у вікторині “Я – українець. Я – європеєць», став лауреатом цього конкурсу.
Засідання КІДу
З’їзд євроклубів у Кривому Розі
Команда ДЮРП
Команда Дружини юних пожежників Ліцею № 17 є гордістю міста Павлограда. Вона – багаторічний учасник і призер районних та обласних змагань.
Ознайомлюючись із книгами наказів різних років, наша дослідницька група виявила такий історичний для нашої школи факт: наказом № 19 від 16.11. 1966 року директора Ситенка Леоніда Митрофановича у школі було сформовано першу юну протипожежну дружину із учнів 6-А класу. Її пер-шим командиром було назначено ученицю 6-А класу Шлегу Ірину. З того часу команди юної добровільної пожежної дружини були учасниками міських змагань, правда, з невеликою перервою на початку 90-х рр.
У 1994 році відбувся Перший Всеукраїнський фестиваль ДЮРП. Наш Ліцей № 17 не залишилася осторонь такої події, тому в 1996 році було організовано команду ДЮРП із учнів старших класів. Перша участь у 1996 році у Всеукраїнських змаганнях принесла команді перемогу. Наступного року команда ДЮРП Ліцею № 17 знову перемогла.
Традицію старших поколінь успішно продовжує і сучасна команда ДЮРП, керівником якої є заступник директора з виховної роботи Алексєєва Інна Олександрівна . Усі ці роки пліч-о-пліч зі шкільною командою працюють рятувальники 27 частини Павлоградської МРУГУДСНС. Пожежники-рятувальники є постійними учасниками заходів, що проходять в школі в День цивільної оборони. На класних годинах розповідають учням про особливості своєї професії, вчать на практиці, як діяти в надзвичайних ситуаціях, надають матеріальну допомогу команді ДЮРПу, вболівають та підтримують під час змагань.
Багаторічна співпраця закладу й рятувальників 27 частини Павлоградської МРУГУДСНС спрямована на виховання особистості, готової правильно орієнтуватися й діяти в надзвичайних ситуаціях, вміти зберегти своє життя.
Учасники грантових програм з робототехніки:
FIRST LEGO League Explore,
FIRST LEGO League Challenge.
Навчатися аби навчати цікавому!
21 жовтня — був енергійний та інноваційний день, де освітяни з 19 навчальних закладів, з усіх куточків України, навчалися за грантовою програмою FIRST LEGO League!
Це було неймовірно!
Адже попри всі перешкоди сьогодення, ми продовжуємо навчатися та впроваджувати інноваційний підхід до навчання у свій освітній процес.
Підвищуємо власну кваліфікацію та цим даруємо дітям нові можливості, а головне — задоволення від пізнання.
FIRST LEGO
Науково - педагогічний проєкт "Інтелект України"
(доєдналися у 2016-2017 н.р.)