Науково-педагогічний проєкт "Інтелект України"

Ми раді вітати вас!

ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ.pdf

Дуже важливо, щоб ми всі: учителі, батьки, здобувачі освіти — розуміли, що навчання — це праця, яка впливає на обумовлені віком зміни організму дитини. Якщо ми створимо сприятливе середовище, то матимемо позитивні зміни. Пам’ятаймо, що важливе не лише фізичне здоров’я, а й психологічне та соціальне благополуччя дитини.

Мета проєкту «Інтелект України» — навчити дитину бути успішною в школі та дорослому житті, навчити радіти життю.

Цінності команди науково-педагогічного проєкту:

Переваги:

Науково-педагогічний проєкт «Інтелект України» працює в межах нормативно-правової бази України, згідно з чинним законодавством. Учні проєктних класів навчаються за спеціально розробленими навчальними планами. Навчальні програми та інші навчальні матеріали мають необхідні грифи Міністерства освіти і науки України.