Рекомендуємо прочитати

Сучасний світ важко уявити без різноманітних гаджетів. Вони приваблюють дітей та повністю поглинають увагу малечі. Книгам важко конкурувати з таким супротивником. Важко, але можливо! Наприклад, «Казки Погорєлова» (https://pogorelovtales.com/  ) –  це саме ті художні твори, які можуть не лише розважити дитину, а й пояснити правила поведінки у суспільстві у доступній формі.  Євген Погорєлов – талановитий казкар з Миколаєва. Ще на початку його творів діти потрапляють у фантастичний світ з незвичайними героями.

Особливістю «Казок Погорєлова» є те, що вони є осучасненими. Це означає, що  в творах підіймаються проблеми, актуальні для нинішнього часу. Зокрема, «Казка про музичну качечку» навчає дітей повірити в себе, у власні сили. Головна героїня вірила, що вона добре співає лише завдяки своєму талісману – чарівній качечці. Коли ж вона її загубила, то дуже засмутилася. Лише захоплені вигуки та оплески глядачів під час шкільного концерту допомогли їй повірити у власний талант. Інша  казка – «Казка про Зелену Фею – королеву полину» навчає дітей з обережністю ставитися до незнайомих людей, не надавати їм інформацію про себе та інших людей, оскільки це може бути небезпечно. Червоною ниткою проходить у творі тема дружби двох дівчаток. Читачі із захопленням можуть спостерігати за вчинками Даринки, яка будь-якою ціною хотіла врятувати Ганнусю від біди, застерегти від небезпеки.

Розповідати про казки, їх сюжети, головних героїв можна ще довго. Але краще взяти в руки новеньку книгу, яка ще пахне свіжими фарбами, розгорнути перші сторінки, поринути в захоплюючий світ казок. Це прекрасна можливість для дитини відволіктися хоч на певних час від подій, які відбуваються в Україні. До того ж, казки надруковані двома мовами: українською та англійською. Діти можуть попрактикуватися у вивченні англійської мови, збагатити словниковий запас. Перед казкою є невеликий словничок, який допоможе дитині без допомоги дорослих прочитати історію іноземною мовою, зрозуміти її зміст.

Казка для дитини – це завжди щось загадкове, несподіване. Це –  містика, яку хочеться пізнати. А ключ до цієї таємниці можна дістати, лише прочитавши казку. Отож, вперед до пригод! Щасливого двомовного читання!

#казкиПогорєлова